Torek 5. 2. 2019

Otroci so se postopoma zbujali okoli sedme ure. Pripravili smo oblačila in ob osmih odšli na zajtrk. Otroci so imeli na izbiro salamo, sir, mleko, jogurt, različne kosmiče, maslo, marmelado, med, paštete, ampak zmagale so sveže pečene, še tople kajzarice.
Sledile so vse včerajšnje zmagovalne akcije. Danes je bil tempo hitrejši, otroci spretnejši, navdušeni. Danes je Jan spremljal napredek otrok iz druge skupine, da smo jih razvrstili glede na stopnje znanja. V drugi polovici dneva je bil viden napredek vseh otrok.
Pred večerjo žuuuuuuur, juheeeeej! Uroš je igral na harmoniko, otroci so peli in plesali in pozabili, da so utrujeni.

Ga. Karmen je poskrbela za okusno večerjo: goveja juha, pečen krompirček in zrezki z grahom ter solata.
Spet lep sončen dan se je prevesil v mrzel večer. Tuširanje … umivanje zob … pižama, kje si? Najlepši del večera je prebiranje pošte in pričakovanje otrok, kaj se skriva v njej.

Smuk v posteljo in v dom se je prikradla vila Tišina.

Pozdrave od vseh spremljevalcev, otrok, Jana, Karmen in Anžeta.