Sreda 12. 2. 2020 – popoldan

Smučarji sporočamo, da se imamo fino. Sončen dan nam je ponudil odlično smučanje.

Otroci na sidru so sidro suvereno obvladali ter se spuščali po hribu kot pravi profesorji. Ostali dve skupini tudi že dobro napredujeta, tako da se nam jutri obeta nova skupina otrok, ki bo odšla na sidro.

Našli smo tudi malo klančino z nekaj snega, katero smo izkoristili za ”sankanje”. Žal pa je premalo snega, da bi naredili kakšnega snežaka.

Makaroni za kosilo so izginili v trenutku, sedaj pa počivamo in se igramo v sobah.

Večerjo bomo imeli danes malo bolj zgodaj, nato bomo odšli na težko pričakovan večerni sprehod z lučkami. Upamo na jasno nebo, da bomo lahko opazovali zvezde. Po sprehodu se bomo zavili v tople postelje in zaspali v predzadnjo noč na zimovanju.

Z otroki vam pošiljamo en lep sončen pozdrav!