Četrtek 13. 2. 2020 – dopoldan

Tudi v predzadnje jutro smo se zbudili v lep sončen dan.
Še včeraj je bil napovedan močan veter, ki pa se je umiril, tako da bomo imeli zelo prijeten smučarski dan.

Včeraj smo s svetilkami iskali palčke, škrate, stopinje in zaklade, našli jih nismo. Smo pa občudovali nebo polno zvezd.
Kot vsak večer, so otroci po pravljici zaspali v trenutku. Spat hodijo malo po osmi in spijo do sedmih (nekateri še malo potegnejo).

Sedaj, po zajtrku, odhajamo na smučišče. Ena skupina na sidro, druga na trak. Babylift bo danes sameval. Mi smo toliko napredovali, da ga več ne potrebujemo.

Gorski zrak nam očitno koristi, saj zdravstvenih težav nima nihče. Otroci so še smrkati in kašljati pozabili. Trkamo, da tako tudi ostane.

Veselimo se novega smučarskega dne. Malo pa tudi že odštevamo ure do jutrišnjega odhoda. Otroci se že veselijo, da vas objamejo in vam povejo vse o zimovanju.

Lep smučarski pozdrav!