Četrtek 30. 1. 2020

Tudi danes smo se zbudili v jasno, sončno jutro. Otroci se zelo veselijo, ker bomo vsi skupaj zopet odšli na večjo progo ob tunelu s trakom. Otroci se trudijo in zelo lepo napredujejo iz dneva v dan. Le malo otrok potrebuje še pomoč odraslega, da se spusti med stožci po progi. Nekaj jih potrebuje še pomoč pri sestopu s traku. Včasih se malo zapletejo, padejo, a naučili so se tudi pobirati. Tu in tam, kdo ostane na tleh in mu odrasla roka pride prav.

Skupina boljših je s Cvetko in Anjo odšla na sidra. Tudi tam so nekateri doživeli novo izkušnjo in kljub kakšnemu zdrsu s sidra, so kar nekajkrat ponosno v dolgi kači smučali mimo nas.

Za vse je največja motivacija zaključna vožnja med stožci, ki jih je postavil učitelj Miha. Le zakaj? Zato, ker bomo pred večerjo naredili cel žur s podelitvijo medalj. Običajno to naredimo na progi po zaključni vožnji, ker pa je začelo močno pihati bomo raje uživali v jedilnici.

In za piko na i nas poleg večerje čakajo še palačinke, ki bodo kljub vsem priboljškom teknile prav vsakemu otroku.

Jutri se bomo še zadnjič zabavali na snegu in po kosilu odšli proti Ljubljani.

Zadnje smučarske pozdrave vam pošiljamo vaši otroci, Cvetka, Anja, Katja, Miha, Špela in prijazno osebje z doma.

Da ne bo pomote, tukaj se imajo otroci zelo lepo, ampak vsi komaj čakajo, da vam skočijo v objem.  🙂