Torek 10. 4. 2018 – popoldan

Danes nas je obiskala gospa Renata in nam pripovedovala o gozdnih škratih: Nejku, Storžku, Zvonku in drugih. Povedala nam je zgodbico o listku Timiju. Njeno pripovedovanje je bilo prav očarljivo, mirno in sproščujoče.
Po kosilu smo se odpravili v Pravljični gozd, kjer nas je počakal škrat Nejko in nas popeljal v svet pravljic. Najprej smo si ogledali hišo, kjer je živela čarovnica, Nejko pa nam je pripovedoval pravljico o Janku in Metki. Povedal nam je tudi pravljico o Lintverju, Samu in Nektu. Na koncu naše poti v Pravljičnem gozdu smo našli skriti zaklad, v katerem je dišalo pecivo, ki so ga spekle škratovke.
Zvečer smo si privoščili nekaj zabave v skednju. Andreja nam je pripravila pravi disco večer, poln plesa in petja.

Vzgojiteljice so nam prebrale pravljico za lahko noč, ki nas je zazibala v miren spanec.

Lepe pozdrave z Logarske doline vam pošiljajo vaši otroci z Vesno, Evelino, Matejo, Tatjano in Marušo.