Ponedeljek 10. 4. 2017 – popoldan

Ko smo prispeli v Logarsko dolino v Penzion Na razpotju, nas je ga. Andreja toplo sprejela in nam postregla s toplimi rogljički in čajem. Kmalu za tem so nas vzgojiteljice peljale v sobe, kjer smo si izbrali posteljo in prijatelje, s katerimi bomo skupaj v sobi.
Tu imamo zelo lepo in veliko igrišče. Po kosilu so nam vzgojiteljice prebrale pošto, nato smo počivali, nekateri otroci so tudi zaspali. Z Andrejo smo se odpravili v gozd, kjer nam je povedala veliko zanimivosti o naravi. V gozdu smo veliko opazovali, tipali drevesa, vonjali, poslušali ptičje petje, šelestenje dreves, pokanje vej na katere smo stopali. Okušali smo brinove jagode.
Po večerji nas v skednju čaka zabava, imeli bomo “trenerka” party.

Lepo vas pozdravljajo vaši otroci s Špelo, Majo, Natašo, Tejo, Ines, Aido in Marušo.