Sreda 5. 6. 2019

Danes smo se prebudili v malo bolj vetrovno in oblačno jutro. Preko dneva se je zopet zjasnilo tako, da smo lahko opravili vse predvidene aktivnosti.

Po zajtrku so se mali gusarji zvrstili po skupinah in s čolni odveslali v širno morje. Nekateri so se do kosila sprehodili po obali, nekaj otrok pa se je z vlakcem odpravilo v mesto, kjer so si ogledali Akvarium. Okoli doma je tudi prostorno igrišče tako, da imajo otroci dovolj možnosti za igro in tekanje med drevesi.

Po kosilu je sledil kratek počitek in branje vsak dan težko pričakovane pošte. Po programu Gusar so se otroci danes pomerili v igranju mini golfa. Pogumni so zaplavali v malo hladnejšem morju. Po večerji smo se vsi skupaj odpravili na iskanje gusarskega zaklada. Po zapletenem iskanju in opravljenih nalogah smo našli vsak svoj zaklad, ki ga bodo otroci ponosni prinesli v Ljubljano.

Noben dan ne mine brez sladoleda.

Gusarske pozdrave od velikih in malih gusarjev.