Spoštovani starši!

V skladu s pozivom Vlade RS bomo ljubljanski vrtci v prihodnjem tednu 2. – 6. 11. 2020 obratovali na enak način, kot v tekočem tednu. Zagotavljali bomo vzgojo in varstvo za otroke staršev, ki to nujno potrebujete zaradi narave svojega dela, oziroma ne morete opravljati dela od doma.

Če boste presodili, da vaš otrok v naslednjem tednu naše storitve nujno potrebuje, ga z veseljem pričakujemo v vrtcu.

Osnovno vodilo ostaja, da pridejo v vrtec samo zdravi otroci oz. zaposleni, zato vas prosimo, da v kolikor pri otroku opazite morebitne simptome okužbe, da otrok ostane doma in postopate v skladu s priporočili NIJZ ter nas o tem obvestite.

Verjamemo, da bomo v skupni skrbi za dobro otrok in vseh nas, tudi tokrat s skupnim medsebojnim povezovanjem in sodelovanjem pripomogli k učinkoviti zajezitvi nadaljnjega širjenja okužb.

Ostanimo zdravi.

Aleš Bole, ravnatelj

Ljubljana, 30. 10. 2020