Vrtec Mladi Rod
Črtomirova ulica 14, 1000 Ljubljana

telefon: 01 4375 181
spletna stran: www.www.vrtec-mladirod.si
e-naslov: vrtec.mladi-rod@guest.arnes.si

Načrtuj pot z Ljubljanskim potniškim prometom

Uprava


Uradne ure

Ponedeljek od 7. do 12. ure
Sreda od 13. do 16. ure (pred prazniki do 15. ure)

Vsak dan smo od 7. do 15. ure dosegljivi na tel. št. 01 437 51 81
Za vsa vprašanja smo dosegljivi na elektronskem naslovu vrtec.mladi-rod@guest.arnes.si


Ravnateljstvo

Renata Rus, ravnateljica
T: 01 437 51 81, renata.rus@guest.arnes.si

Špela Ostrež, pomočnica ravnateljice
T: 01 437 51 81, spela.ostrez@guest.arnes.si

Nuša Medved, pomočnica ravnateljice
T: 01 437 51 81, nusa.medved@guest.arnes.si

Klemen Polimac, tajnik
01 437 51 81, klemen.polimac@guest.arnes.si


Računovodstvo

Marija Purkat, računovodja
T: 01 436 47 91, F: 01 437 51 81, marija.purkat@guest.arnes.si

Milka Djuković, obračun plačil vrtca
T: 01 436 47 90, F: 01 437 51 81, milka.dukovic@guest.arnes.si

Skupni elektronski naslov, racunovodstvo.v-mr@guest.arnes.si


Strokovne službe

Andreja Koler Križe, psihologinja
T: 01 437 65 64, andreja.koler@guest.arnes.si

Janja Krautberger, specialna pedagoginja
T: 01 437 30 07, janja.krautberger@guest.arnes.si

Mojca Zupan Štante, organizatorka prehrane in zdravstveno-higienskega režima
T: 01 437 99 93, mojca.zupan-stante@guest.arnes.si

Enote


Vetrnica

Črtomirova ulica 14, 1000 Ljubljana
T: 01 437 51 81

paviljon A
T: 01 437 99 94, a.paviljon@gmail.com

paviljon B
T: 01 437 99 95, b.paviljon@gmail.com

paviljon C
T: 01 437 99 92, paviljonc@gmail.com


Kostanjčkov vrtec

Peričeva ulica 6, 1000 Ljubljana
T: 01 436 18 51, E: vrteckostanjcek@gmail.com


Čira čara

Belokranjska ulica 27, 1000 Ljubljana
T: 01 437 65 64, ciracaravrtec@gmail.com


Mavrica

Savska cesta 1, 1000 Ljubljana
T: 01 437 30 07,  enota.mavrica@gmail.com


Stonoga

Linhartova cesta 19, 1000 Ljubljana
T: 01 231 95 43,  stonogavrtec@gmail.com