Kulturni abonma

 
 
V Vrtcu Mladi rod že več kot deset let poteka Otroški kulturni abonma za otroke stare od 2 do 6 let. Predstave so skrbno izbrane s strani strokovnih delavcev vrtca glede na starost otrok. Izvajalci predstav so imenitni ustvarjalci in dobitniki mednarodnih in domačih nagrad na področju otroških lutkovnih predstav.
Otroci z obiskom izbranih predstav Otroškega kulturnega abonmaja pridobivajo neposreden stik z umetnostjo in kulturo. Le-te jim omogočajo interaktivna in izkustvena srečanja z lutkovnimi, dramskimi in glasbenimi umetniki ter z vsebinami.
S pomočjo lastnih doživetij otroci krepijo govorno jezikovno komunikacijo, čustveno doživljanje in ustvarjalnost, učijo se kulturnega vedenja, izražanja etično moralne presoje, ob tem pa neizmerno uživajo.
 
Zapisala:
Branka Pavasović Rus,
vodja tima za Otroški kulturni abonma

vodja tima za Otroški kulturni abonma01 715x573