ENOTA KOSTANJČKOV VRTEC
Utrinki Kostanjčkov vrtec
 
Enota Kostanjčkov vrtec
Peričeva ulica 6, Ljubljana
Poslovni čas: 6.30 – 17.00
6
Število
oddelkov
1-6
Starost
otrok

Kostanjčkov vrtec obdaja otroke s toplino srčnih vzgojiteljev, ki se zavedajo, da pri izobrazbi otroka nikoli ne smemo pozabiti tudi na izobrazbo otrokovega srca. Naš vrtec je srce velike družine v kateri najdemo ljudi, ki so se odločili, da svojo življensko pot delijo z otroki. Smo steber po katerem se otroci vzpenjajo vse do šole.

Vzgojitelji vsakodnevno poskrbijo, da so dnevi v vrtcu polni smeha, igre in učenja. Razgibano igrišče z drevesi, zelenico in velikimi atriji omogoča, da so zunanje aktivnosti na svežem zraku odlična gibalna izkušnja za naše otroke. Otroški želodčki pa so vsak dan polni z okusno in zdravo kuho naše domače kuharice.

 

In kaj pravijo o Kostanjčkovem vrtcu naši otroci?
"Vrtec mi je všeč, ker je spredaj veliko igrišče in plezala."
"Všeč mi je, da imamo zadaj hrib in vrtiljak."
"Meni je super, da imamo veliko prostora, da lahko tečemo!"
"V našem vrtcu mi je všeč, da Slavi dobro kuha."
"Meni je mar, da imamo urejeno igrišče."
"V vrtcu mi je zelo lepo, ko delam naloge že za šolo."
"Rad pridem v vrtec, ker imam tukaj prijatelje!"